O knihovně

„Ideální“ knihovna se stará o lidi. Je provázaná s životem v dané obci tak, že se pro něj stává nepostradatelnou. „Ideální“ knihovna je taková knihovna, které si lidé ani pořádně nevšimnou, protože je pořád na svém místě a vždycky má to, co potřebují.
Knihovna se nachází ve víceúčelové budově v obci Všemina
Místní knihovna Všemina nabízí svým čtenářům široký výběr literatury,převážně beletrie a naučné literatury. Samozřejmostí je také velká nabídka dětských knih.
V knihovně je možno zapůjčit i časopisy,využití počítače a internetu. Od roku 2002 na základě Smlouvy o poskytování regionálních knihovnických služeb v rámci regionálních funkcí uzavřené mezi Krajskou knihovnou Františka Bartoše  ve Zlíně a obcí Všemina metodicky vedou Místní knihovnu ve Všemině pracovníci Obvodní knihovny Jižní Svahy ve Zlíně.

Fotogalerie: O nás

Používáte on-line katalog naší knihovny?

ano (90)

ne (0)